Anonym bruker Skrevet 3. mai 2007 #1 Skrevet 3. mai 2007 Vis jeg sist hadde mens 26 juli, hvordan kan jeg då få termin 30 mai(UL-termin)?? Da har jo jeg termin 5 mai... Er det andre som har fått et så stort ''hopp''?
Gårdsspire Skrevet 3. mai 2007 #2 Skrevet 3. mai 2007 egget ditt kan gå i dvale i noen dager, slik at selve befruktelsen kan ha skjedd inn til 7 dager etter det du tror.. og uansett hvor mye man krangler med jordmoren om dette, så går de alltid etter ul terminen.. synd men sannt.
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2007 #3 Skrevet 3. mai 2007 *dytter* Er ganske dumt spørsmål!! Men har jo alltid vært så uregelmessig, så jeg husker rett å slett ikke siste mens, men vet jeg hadde den 26juli å det MÅ jo være den siste jeg hadde! HI!
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2007 #4 Skrevet 3. mai 2007 ja sant nok. sa det til hun, men hun sa at UL terminen er den går etter. Å det vet jeg jo! Men siden det er så stort ''hopp''!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå