Heli 79-har jente+ gutt Skrevet 2. mai 2007 #1 Skrevet 2. mai 2007 Jeg har i det siste blitt plaget med "mareritt" om natta. Drømmer at noe skjer med jenta mi:( At noen tar henne og er redd for at noen skader henne. Er så vanskelig. Synes det er fælt. Drømmer også mye om at samboeren min drar i fra meg. Som regel med en annen dame. Vet jo at han elsker meg og vil ikke dra fra oss da vi er det viktigste i livet hans. Disse drømmene gjør at jeg sover dårlig om natta. Er skikkelig trasi da jeg har ei mnd gammel jente som er våken litt om natten også. får liksom ikke til å ta meg igjen. Er dette normalt? er det bare hormoner?
6Ymamma Skrevet 2. mai 2007 #2 Skrevet 2. mai 2007 Hei hei!! Da er vi to!!! Det er som om jeg skulle ha skrevet det selv! Tror det er hormoner pluss at man er redd for å miste det kjæreste man har..
veronica t Skrevet 2. mai 2007 #3 Skrevet 2. mai 2007 da er vi 3!!! så da er det sikkert ganske normalt, men det er fælt da.
Heli 79-har jente+ gutt Skrevet 2. mai 2007 Forfatter #4 Skrevet 2. mai 2007 godt at det ikke bare meg. håper det går over snart.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå