Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har fått av ei venninne og jeg tenkte jeg skulle prøve dem. Når og hvor mange tar dere? Er det vits å begynne å ta dem nå forresten? er 39 uker i dag :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei.Jeg fikk beskjed om å starte med de 1 mnd før termin, og ta 2 om morgenen og 2 om kvelden. . er det Solaray, red raspberry leaves?

Skrevet

ja det er den! Kanskje ikke det er noe vits at jeg begynner nå da? Har en del kynnere og har våknet på natten av kynnere og menssmerter. tenkte kanskje det skjedde noe om jeg begynte nå.. hihi..

Skrevet

sikkert bare å hive innpå:)

Skrevet

Om det er Solaray du har kan du ta 3 om morgenen og 3 om kvelden. Det er vel ingenting å spare på de kapslene nå når du er i uke 39:)

Skrevet

Jeg fikk høre om dette først i uke 38, kjøpte samme dag og tar maks dose (3 kapsler morgen og 3 kapsler kveld) siden jeg kom så sent i gang.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...