Gjest Skrevet 27. april 2007 #1 Skrevet 27. april 2007 Endelig har min 2 årige sønn lært seg å sykkle. Han har alltid vært interesert i sykkler, og elsker selv å sykkle. Men i det siste når han sykkler, så "går" han med sykkel i stedenfor å sykkle. Så idag har han altså endelig lært seg å sykkle. Jeg er så stolt av gutten min.
Ane** Skrevet 27. april 2007 #2 Skrevet 27. april 2007 Oi så morro!! Har dere tatt av støttehjulene alt??
Gjest Skrevet 27. april 2007 #3 Skrevet 27. april 2007 Nei...de er på ennå. Tar nok ikke dem av før på en stund Det er skikkelig kos å se han sykkle rundt, og se ansiktet hans lyse opp når han kommer mot meg...selvfølgelig i den sneglefarten...men gøy fordet.
Ane** Skrevet 27. april 2007 #4 Skrevet 27. april 2007 hehe, kjenner den følelsen ja. snuppa mi driver også å sykler rundt nå, men kommer det oppoverbakke, mye grus osv så hu ikke får det til så blir a fly forbanna! hehe... men er så gøy å se de sykle rundt, og bare tenk hvor stolt han er selv!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå