Gjest Skrevet 27. april 2007 #1 Skrevet 27. april 2007 Håper at vi får se den lille og at 3d resultatet blir bra. Også håper vi å få vite kjønnet. Er 30 uker i dag. Skal også til jordmor i dag, værste jeg vet da, det er å gå på vekten, men men slik er det bare. Kommer innom senere ang 3d ul. Kanskje jeg da vet kjønnet
JuleMette-OverBekkenEtterGrøt Skrevet 27. april 2007 #2 Skrevet 27. april 2007 Gled deg!! Det er helt utrolig altså
Gjest Skrevet 27. april 2007 #3 Skrevet 27. april 2007 Da har jeg vært der, det er en liten gutt inni der. Han er litt over 1300g. Det var utrolig kjekt. Koster 1000kr, men siden de ikke fikk så bra bilder i dag, så får vi ny time neste uke, gratis. Det er jeg kjempe fornøyd med. De var absolutt å anbefale. Majorstuaklinikken i bergen.
En Prins + Prinsesse Skrevet 27. april 2007 #4 Skrevet 27. april 2007 jg var i tønsberg på 3d ul..... absolutt verdt det.... sinnsykt morsomt å se... jeg venter også en liten guttebass! jeg gikk med 15 bilder og hele ul undersøkelsen på dvd!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå