Gjest Skrevet 26. april 2007 #1 Skrevet 26. april 2007 Akkurat registrert meg:) Jeg er 23 år,gift,mamma til to småtroll på 3 og 6 år. Hvem er dere? Må vel legge til at vi..ehm..ihvertfall jeg er en smule babysyk.. Er jeg alene om det?
Mumiluvu Skrevet 29. april 2007 #2 Skrevet 29. april 2007 Hei og velkommen:) Har akkurat blitt medlem selv. Jeg er 23 år,mamma til 1 på 2,5 år,forlovet. er veldig babysyk selv,skal starte med babymaking i juli.
Gjest Skrevet 30. april 2007 #3 Skrevet 30. april 2007 HEI:0) Så gøy å få svar.. Vi tror vi har lyst å begynne "makingen"i august/september:) Men varierer litt fra dag til dag. Vil ikke det skal bli for mange år mellom søskene vertfall. max 4 om det går som vi ønsker.
Mumiluvu Skrevet 30. april 2007 #4 Skrevet 30. april 2007 Ja mellom meg og søsteren min er det 4 år og det var en fin avstand syns jeg. da er storesøster husren og jeg er klar for småtroll. sitter å ser på babybilder fra tulla mi og blir helt sjuk, men det blir juli vi starter. :)hvor i landet er du ifra?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå