Mirakelungen Skrevet 26. april 2007 #1 Skrevet 26. april 2007 Holder på å gjøre noe sprøtt:) har aldri vært der men har lyst til å kjøpe drrømmehuset mitt, noen som vet hvordan det er der borte?? Finnes det ingen butikker der, siden jeg ikke finner noen på gule sider. PLEASE,,,svar dere som har peiling,,,,,,,,,,,,
Anonym bruker Skrevet 26. april 2007 #2 Skrevet 26. april 2007 JA, kjøper du hus der gjør du noe virkelig sprøtt vil jeg si. Jeg ville ikke ha gjort det. Jeg bor på kirkenær nå og har bodd på Flisa. Flisa er ikke så langt unna. Det er mye rart som skjer der borte for å si det sånn selv om det ikke er noe å finne på. Så da kan du sikkert tenke deg hva folk gjør for noe... Det er noen butikker der, det spørs litt på hvilke du tenker på?? Mener du med klær og slik så må du til Flisa. Men de har ikke så mye utvalg der heller så da må du enten til Elverum eller Kongsvinger. Hvor bor du nå??
LoveInMyTummy Skrevet 26. april 2007 #3 Skrevet 26. april 2007 Joda det er butikker der, men det det tar bare ca 20 minutter til Elverum og der har de det meste. Ellers så tar du tur'n til Flisa, hvor det etterhvert er ganske bra utvalg. Tror ikke du bør bekymre deg for butikker, men om du har muligheten til å få jobb her...
Mirakelungen Skrevet 26. april 2007 Forfatter #4 Skrevet 26. april 2007 Jeg bor i Finnmark jeg, nå som jeg skal være hjemmehadde jeg lyst til å kjøpe noe sør i landet der jeg kunne bo i hvertfall 1år, evt bli boendes dersom vi trives, Kan du ikke skrive litt mer om hva slags rare ting folk holder på med der nede?????
Anonym bruker Skrevet 27. april 2007 #5 Skrevet 27. april 2007 Du kan tenke deg det, men det driver jo folk med i hele landet så det er ikke noe nytt. Dette er et lite sted og ikke så mye som skjer. Når har du termin da?? Har du tenkt å flytte før det?
Anonym bruker Skrevet 27. april 2007 #6 Skrevet 27. april 2007 våler er faktisk ikke så ille hvis du er vandt til avstander og stillhet, godt det, stedenfor en by. egentlig ganske fint der, tidlig sommer og sein vinter; generelt lite snø.... he he. ikke att jeg bor der, men kjenner folk der o.l.
Mirakelungen Skrevet 27. april 2007 Forfatter #7 Skrevet 27. april 2007 Har termin 13 juni, om det blir flytting er ikke sikkert enda, dersom det blir flytting blir det nok etter at gutten kommer:) i juli kanskje... Som sagt vi vet ikke sikkert enda:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå