J_lykke Skrevet 26. april 2007 #1 Skrevet 26. april 2007 Var på ul igår, det var bare den mest fantastiske opplevelsen ever!!! Alt var helt perfekt!! Jeg var overbevist om at det var en gutt pga det kinesiske kartet, men den gang ei.. Der lå det ei lita frøken og vi så tydelig kjønnsorganene (fikk til og med et klart bilde av klitoris og kjønnsleppene ) Dere som ikke har vært på ul må glede dere!!!
Alba44 Skrevet 26. april 2007 #2 Skrevet 26. april 2007 Gratulerer med vel overstått ul!!!! Ja, det er en fantastisk opplevelse man svever lenge på :-D
Gjest Skrevet 26. april 2007 #3 Skrevet 26. april 2007 Åhh, så flott da, at lille spiren i magen din er fin og perfekt:-) Jeg skal på ultarlyd om noen timer, og jeg gleder meg sånn, synes timene går så sakte.. Håper den lille i magen vil avsløre kjønn, og at alt står bra til selvsagt..
boble <3 Skrevet 26. april 2007 #4 Skrevet 26. april 2007 Gratulerer med lille jenta:0) Ul er fantastisk!
Vektbaby, prinsesse 07 + spire Skrevet 26. april 2007 #5 Skrevet 26. april 2007 Gratulerer!! Jeg gleder meg til vi skal på ul 10. mai, men det virker som en evighet til, hehe.. Vi håper vi får vite kjønn vi også. Jeg er overbevist om at det er en guttebaby i magen min så blir artig å se om det stemmer.
scubagirl med scubababy Skrevet 26. april 2007 #6 Skrevet 26. april 2007 Ultralyd er fantastisk.. Vi vil ikke vite kjønn, men legen har heller ikke spurt om vi vil vite.. Ultralydundersøkelsene våre har dreid seg om å se etter at alt er som det skal, noe det er.. Skal på ul-kontroll igjen 7. mai. Da er nok nurket så stort at det blir bare bruddstykker av kroppen vi får se..
rød Skrevet 26. april 2007 #7 Skrevet 26. april 2007 Jeg skal på ultrald 11 mai! Gleder meg Ikke lyst å vite kjønn, men jeg går med en liten jentefølelse. blir spennende å se om det stemmer om 5 1/2 mnd
ღZalina med Robin og Isabelleღ Skrevet 26. april 2007 #8 Skrevet 26. april 2007 var på ul den 13 mars og har bestilt time på majorstua k.. den 25 mai i uke 29.. få se på 3d og om det egentlig er en liten jente der! gleder meg så mye Det var ikke helt sikkert, på jente. jeg vil så gjerne vite det.. siden jeg ikke viste det sist med lille gutt. så kan jeg handle det jeg trenger..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå