Anonym bruker Skrevet 25. april 2007 #1 Skrevet 25. april 2007 Sånn snor som man fester smokken i, som man henger på klærne.. Er det farlig å bruke? Tenkte på kveling.. Syns å ha hørt noe om det før, men husker ikke..
ScaryMama Skrevet 25. april 2007 #2 Skrevet 25. april 2007 Man skal ikke ha det på når de sover, men da trenger man den ikke heller heldigvis.
Gjest Skrevet 25. april 2007 #3 Skrevet 25. april 2007 Nei, kan nok ikke kveles av det.. for den er ikke så lang.. men er jo uansett ikke noe vits å ha på om natta..
selfangerkjerringa Skrevet 25. april 2007 #4 Skrevet 25. april 2007 Hvis man bruker smokketråder spesiallaget til formålet skal det ikke være noen kvelningsfare. Men som det står over her: unødvendig å bruke om natta. Og på trilletur f.eks har man jo oppsikt med barnet Mam sine smokkeholdere er kjempegreie i hvert fall. Og hvis du vil ha noe litt utenom det vanlige vet jeg at elodie details har med hodeskaller eller flammelakkering De er dritkule!
*bolla pinnsvin* Skrevet 25. april 2007 #5 Skrevet 25. april 2007 Vi bruker det på natta. Kan ikke se for meg at det er noen kvelningsfare, rett og slett fordi tråden er alt for kort (pluss at småtten knapt har hals, men det er en annen historie...). Helt topp når man må inn og rote etter smokken i et bekmørkt rom, pluss at han liker å leke med den i senga på morgenen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå