Anonym bruker Skrevet 24. april 2007 #1 Skrevet 24. april 2007 Hørt at det virker med dulcolax stikkpiller.Dere som skulle prøve funket det?
Xenaen Skrevet 25. april 2007 #2 Skrevet 25. april 2007 Har aldri hørt om det. Men man skal jo ikke tukle for mye med det der, vet du! Det aller aller beste på slutten er jo å finne på noe som får tankene over på noe anna! La meg foreslå: Kino, besøk av gamle venner, kafe, ut å spise, bake ei ny kake, plante et tre osv osv.
Gjest Skrevet 25. april 2007 #3 Skrevet 25. april 2007 Hehehe ... vil tro dulcolax setter igang helt andre ting .... Har i hverfall aldri hørt om noen som har brukt det med hell! (Generelt skal man være forsiktig med avføringsmidler, for det kan forstyrre hele systemet i tarmen ved for hyppig/mye bruk)
mamseeeen Skrevet 25. april 2007 #4 Skrevet 25. april 2007 alle slike avføringsmiddel kan være med på å irritere livmora slik at man kan få kynnere, rier osv.. var til jordmor i dagtidlig jeg og spurte om dette, hun ble nesten litt sint... hun sa det var meget farlig for babyen. dette fordi det ofte setter igang en styrtfødsel eller at riene ikke får pause, dette gjør at babyen ikke får nok surstoff fordi livmora aldri får slappet av! og hun fortalte at når man fikk inn kvinner som var i denne tilstanden så prøvde de å stoppe fødselen! så jeg skal ikke prøve det!!
hannehormonell Skrevet 25. april 2007 #5 Skrevet 25. april 2007 har hært med lege og jordmor. abselutt ikke anbefalt. du kan få skikkelige herje rier.
lillebøllaspringmadrass Skrevet 25. april 2007 #6 Skrevet 25. april 2007 jeg var innom føden i går med uregelmessige rier som ikke funka helt .. og fikk tilbud om klyks for å få fart på riene.. dette var på ABC på ullevåll..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå