Anonym bruker Skrevet 24. april 2007 #1 Skrevet 24. april 2007 HVa er vanlig å ha på seg i en dåp? Noen som kan hjelpe meg? Er til noen jeg kjenner.. Har egentlig ikke en tråd å ha på meg.. heheh så et lite hint om hva jeg skal kjøpe hadde vært fint.. PÅ forhånd tusen takk
mamma0306 Skrevet 24. april 2007 #2 Skrevet 24. april 2007 I en dåp vil man jo gjerne pynte seg litt, men alt fra bunad til dressjakke/-bukse og skjørt og topp er helt vanlig. Man har på seg det man føler seg vel i:)
Anonym bruker Skrevet 24. april 2007 #3 Skrevet 24. april 2007 jeg er en genser/bukse person, men hvis jeg kjøper en fin ny svart bukse hvis jeg finner en og en fin kul topp med en jakkegenser blir det for lite pynta?
Lonely Skrevet 24. april 2007 #4 Skrevet 24. april 2007 Sliter litt med det samme her,bunaden var plutselig krympa snedige greier gitt..........
Anonym bruker Skrevet 25. april 2007 #5 Skrevet 25. april 2007 Hehe! Her har klæra blitt for store...hihi.. HAr hørt at bunader krymper i skapet hehe
*Isabell* Skrevet 25. april 2007 #6 Skrevet 25. april 2007 Selv bruker jeg bunad, og skal bruke den på søndag når snuppa skal døpes, (kun fordi jeg faktisk kommer inni den igjen!! ) Men var i dåp når jeg var gravid og hadde da svart bukse rød fin singlett og sort jakke:) Helt grei med en svart bukse og fin topp syns nå jeg:)
Anonym bruker Skrevet 25. april 2007 #7 Skrevet 25. april 2007 Jeg hadde en pen kjole på meg da jeg ikke kom i bunaden. (Kun trang over puppene....) Synes en skal pynte seg litt extra i en dåp, jeg vil si på lik linje med et bryllup. Min mening da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå