nurket4a Skrevet 24. april 2007 #3 Skrevet 24. april 2007 Et barn blir til. Og Barn i magen fra A til Å. Synes begge disse er fine.
#tutta 26# Skrevet 24. april 2007 #4 Skrevet 24. april 2007 svangerskapet uke for uke av Leslie Reagan er veldig bra syns jeg.Mye fine bilder også.
L-O-V-E&prinsen+spireimagen:) Skrevet 24. april 2007 #5 Skrevet 24. april 2007 Jeg har et barn blir til. Svangerskapskalender og : dagbok som jeg ikke husker hva heter. Har også tenkt å kjøpe mamma for første gang og pappa for første gang:) han liker å lese litt nemlig:)
Mamma'n til 2 Skrevet 25. april 2007 #6 Skrevet 25. april 2007 Har kjøpt "Verdens beste pappa - hakkespettbok for førstegangsfedre" kortfattet og grei bok til pappaen. "Watch me Grow" av Professor Stuart Campbell (på engelsk), er en illistrativ og informativ bok, med 3D bilder av fosteret hver uke.
susa :) Skrevet 25. april 2007 #8 Skrevet 25. april 2007 Jeg har også svangerskapet uke for uke av Leslie Reagan og er kjempefornøyd med den. Masse fine bilder, den er oversiktlig og har masse nyttig informasjon.
Minimio Skrevet 25. april 2007 #9 Skrevet 25. april 2007 Jeg har lest alle Gro Nylander siner bøker. De er virkelig personlige og flotte. Den som omhandler svangerskapet heter "På vei". "Mamma for første gang" er fin i den aller første tiden, og "Hva nå, lille venn" og for de litt større barna. Kan anbefales!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå