Anonym bruker Skrevet 23. april 2007 #1 Skrevet 23. april 2007 Hvor lenge må man ha det på for att såret skal gro?Vill aldri såret komme tilbake etter att det først har grodd???Er redd å miste melk i det brystet såret er på vist jeg har det på for lenge å ikke får ammet på det brystet.
Gjest Skrevet 24. april 2007 #2 Skrevet 24. april 2007 Jeg brukte en kombinasjon av albueskjell og ammeinnlegg i ull med lanolinsalve (Annen hver gang etter hver amming). Hadde store sår og dype sprekker i brystvortene da jeg begynte. Etter 2 døgn var alt bra! Helt fantastisk!
mammaentiltrulte Skrevet 24. april 2007 #3 Skrevet 24. april 2007 signerer de stor fikk liten sier, har akkurat samme erfaring. brukte de annenhver gang mellom amming etter anbefalingfra sykehuset. de skal heller ikker brukes om natten.
Tussi og Maja Skrevet 24. april 2007 #4 Skrevet 24. april 2007 Tror ikke det er meningen at du ikke skal amme selv om du bruker albueskjell. Du skal ha det på mellom hver amming. Skjellet vil være fullt av melk, så det kan være lurt å holde over noe (en liten kopp, en klut el.l.) når du skal ta det av for hver amming.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå