Anonym bruker Skrevet 23. april 2007 #1 Skrevet 23. april 2007 Noen som har erfaring? Er d sånn at størrelsen på innlegg har mye å si? Jeg har veldig små innlegg, og tenkte kanskje d at d er en fordel. Jo større de er, jo mindre plass til melk tenkte jeg. Noen som vet ? eller har ammet m innlegg? Er så redd jeg plutselig ikke kan amme. Sist ammet jeg i 7 mnd. ( 6år siden)
@nita+Sebastian Skrevet 23. april 2007 #3 Skrevet 23. april 2007 Jeg har også silikon. Har lest på disse sidene tidligere at de aller fleste kan amme uten problemer. Jeg ser også at noen har skrevet at vi har mindre "lagrings" plass til melka. Dette tror jeg ikke stemmer for oss med moderate innlegg. Jeg har ikke store innlegg og puppene mine har vokst enormt i svangerskapet og det kommer veske ut av begge vortene over hele flata. Er jo forberedt på at jeg kan bli overrasket og har planer om å investere i mme og et par flasker for sikkerhetsskyld, men velger å tenke positivt. Skal bli interessant å se da )
Anonym bruker Skrevet 23. april 2007 #4 Skrevet 23. april 2007 Jeg har 300 ml i hvert...Kanskje det er mye...? Håper det blir plass da..Vil ha masse masse melk!!
hannehormonell Skrevet 23. april 2007 #5 Skrevet 23. april 2007 jeg har 350 i hver. snakket med jordmor og ho sa at personer med silikon vil få mer press og må pumpe mere. større sjanse for betennelse. men ellers skal det ikke være noe problem å amme med silikon. lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå