Anonym bruker Skrevet 21. april 2007 #1 Skrevet 21. april 2007 Selv gjør jeg det, men har inntrykk av at det ikke er så vanlig?
haater husarbeid Skrevet 21. april 2007 #2 Skrevet 21. april 2007 Jepp gjør det men mange av dem blir brukt til å fylle med hjemmelaget babymiddag nå.
OsloMor Skrevet 21. april 2007 #4 Skrevet 21. april 2007 Jada, her er vi skikkelig flinkis når det kommer til gjenvinning. Glass OG metall (altså lokkene), går rett i igloen! (Samt papir i papirinnsamlingen og mat i matavfallet når vi er hos folk som har det) JA TIL GJENVINNING OG BEDRE MILJØ!! (Hilsen, for anledningen, Blekkulf)
Har byttet nick ! Skrevet 22. april 2007 #6 Skrevet 22. april 2007 nå har jeg ikke kjøpt så mange barnematglass enda, og de jeg har kjøpt har jeg fylt opp med egenlagd barnemat. Men hvis ikke hadde jeg levert de til gjennvinning
*1D* Skrevet 22. april 2007 #7 Skrevet 22. april 2007 Her har vi et tantbarn som setter igjen barnematglassene når de er tomme. Til å begynne med gikk de i resirken, nå havner de på benken i påvente av påfyll. Noen med erfaring på hvor "ekle" lokkene er å sette på når de skal i fryseren???
Sessa ruger igjen... Skrevet 23. april 2007 #8 Skrevet 23. april 2007 Oj, da! Vært skikkelig dårlig på dette. Men etter påske har jeg stort sett vasket alle og satt de opp i skapet... men nå begynner det og bli fullt der for jeg er dårlig husmor og lager ikke babymat som jeg fyller opp glassene med... Må vel komme med til iglo'n snart. MEN snart får jeg nytt kjøkken og da skal jeg ha sånne fine ikea bokser og så skal jeg bli kjempe flink!! Så lenge ingen har kunnet hente glass og metal utenfor døren min har jeg liksom glemt at det går å resirkulere det også.
Sivalur Skrevet 23. april 2007 #9 Skrevet 23. april 2007 Selvsagt! Synes det blir litt sløvt å ikke gjøre det selv om man må gå 300 meter til nærmeste iglo.. Ok, jeg har vært litt sløv med lokkene, skal begynne å resirkulere de også nå.
mammaentiltrulte Skrevet 23. april 2007 #10 Skrevet 23. april 2007 ja leverer alt til gjenvinnging. ellers så bruker jeg de om igjen til hjemmelaget barnemat
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå