Gå til innhold

Er dette halsbrann? Sure oppstøt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det kjennes ut som at jeg her noe i halsen hele tiden. Prøver å hoste å svelge det bort, men det hjelper liksom ikke. Våknet i natt av at jeg hostet så hardt at jeg bare måtte spy som aldri før (ÆSJ). Er ikke forkjølet, så lurer på om dette kan være en gravid-greie?!?! Noen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er nok en gravidgreie ja... Jeg har det også sånn, kaller det halsbrann selv om det ikke brenner. Er nok lukkemuskelen fra magen som er påvirket av hormenene og er slappere, samtidig med at baby gjør plassen mindre. Prøv å ikke spise gjærbakst, vafler, fet mat ol før sengetid. Kjøp evt Gaviscon på Apoteket, det hjelper også. En ekstra pute under hodet er også en god hjelp for meg. :o)

Skrevet

Takk for tips. Det er skikkelig ekkelt, så håper det kan bli litt bedre nå.

Skrevet

lå våken nesten hele natt med halsbrann og brystbrann. Måtte bare brekke meg å spy.. Skikkelig vondt var det. Føler også jeg har noe i halsen.. Får skikkelig mye slim i munnen når det står på som verst.

(selvfølgelig om nettene)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...