♥Kristoffer&Harald♥ Skrevet 19. april 2007 #1 Skrevet 19. april 2007 vi skal gifte oss i august. og vi har innvitasjonene så og si klare. må bare få tak i det vi skal ha... men åssen ser deres ut? hadde dere sann tradisjonelle med bilde på ene siden og skrift åp andre? eller hadde dere a4 ark?
♥Snulder Skrevet 20. april 2007 #2 Skrevet 20. april 2007 Vår finner du her: http://pic5.piczo.com/2voksne5barn/?g=36454793&cr=5 litt ned på siden. Dårlig bilde.... Er nesten maken bak... Inne har vi skrevet ut selve teksten på perlemor-vellum og limt inn.
Arb.ledig husmor Skrevet 20. april 2007 #3 Skrevet 20. april 2007 Vi skal ikkje gifte oss før i august 2008, men har så vidt begynt med å lage utkast til invitasjonene. Eg har laga de av "hjemmelaget" papir, gullhjerter(to som henger sammen) er limt på en rosa strimmel med gulltråder i, og har tatt en gullkant langs strimmelen(på langs) med glitterlim. Dette skjønte du sikkert ingenting av... Kortene er brettet kvadrate... Vi skal lage bordkort/sanghefte på samme måte
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå