Gå til innhold

Blomster?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vil bestille brudebukett. Har forstått at dette blir ganske dyrt selv om jeg vil ha en helt enkel hvit rund bukett (hvite roser) med kanskje litt blå perler over.

 

Ellers ønsker jeg å ha hvite roser langs midtgangen i kirken og kanskje noen store hengende blomster som kan stå i vaser i kirken.

 

Bordene vil jeg pynt selv med hvite roser som flyter i vann og skjell og flytelys

 

Hvor bestiller jeg blomster? Skal jo ha mange hvite roser, så går det an å bestille de fra mestergrønn eks, og brudebuketten fra en annen plass?

 

Noen som har tips til hvilke blomster jeg kan bruke i vaser i kirken? Helst i blå farge, for det er blå og krefarget og sandfarge om skal gå igjen som farger i bryllupet

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du kan helt fint bestille brudebukett et sted og resten et annet sted. Er du fra Oslo/omegn? Hvis så, kan jeg anbefale Rosita Blomster i Odinsgate på Frogner. De har de vakreste rosene jeg har sett!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...