Anonym bruker Skrevet 18. april 2007 #1 Skrevet 18. april 2007 Har brukt alcos-anal i 2 uker,men det er så vondt at jeg ikke får til å sitte,gå eller sove. =( Får jeg stikkpile til legen? Noen som har erfaring med dette?
lazy-daisy Skrevet 18. april 2007 #2 Skrevet 18. april 2007 bruk alcos- analslik som bruksanvisningen sier, men husk at å vaske deg etter hver dotur, overrenslighet hjelper,. spis rosiner, kiwi, svisker, eller det som får magen din til å løsne, biola eller youghurt hjelper på tarmsysytemet.. prøv å unngå melk noen dager, melk gjør avføringen hard. prøv å unngå å stå lenge om gangen, ligg med føttene høyt, dette hjelper mot det presset som magen gjør mot tarmen. hvis ikke dette hjelper, ta kontakt med legen din, det må finnes noe som kan være til nytte for deg.
lazy-daisy Skrevet 18. april 2007 #3 Skrevet 18. april 2007 jeg kom på at når du vasker deg nedentil, så bruk bare rent vann, ikke såpe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå