Gå til innhold

ikke fått mensen. bekymret..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er 7 mnd siden fødselen, og jeg har enda ikke fått mensen.

 

Jeg vet det kan ta ett år, men har intrykk av at de fleste får den mye før.

 

Min største skrekk er at noe er ødelagt:(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har heller ikke fått igjen mensen, 7.5mnd siden fødsel. Ammer lite gjør jeg også. Har et par tester i skapet, da! Vår tid kommer nok =)

Skrevet

7 mnd.. wow,det var lenge.. jeg fikk mensen 6 uker etter fødselen..

Skrevet

Bruker du Minipilla? Da fikk ikke jeg mensen heller.

Skrevet

Nei, bruker ingen prevansjon. Men jeg ammer endel enda da...

 

HI

Skrevet

Jeg fikk ikke mensen før 10mnd etter fødsel med mitt første barn. Ble kjapt gravid med andre mann så bare nyt det sier jeg:-)

 

Men jeg skjønner tankene dine for jeg begynte nesten å ønske meg mensen jeg også forrige gang...men som sagt så satt nummer 2 kjapt allikevel.

Skrevet

Det var godt å høre.

 

Vi ble gravide på første forsøk med førstemann. Håper ikke det er noen sammenheng mellom hvor fruktbar man er og når man får igjen mensen... Virker ikke slik i ditt tilfelle iallefall.

 

HI

Skrevet

Hei

Snuppa er litt over 9mnd og jeg fikk mensen i går :( Sluttet og nattamme for en uke siden, så jeg tror det er derfor. Synes det er kjipt jeg. Bare nyt og ikke ha fått den enda!!

Skrevet

Jeg har nettopp hatt første mens, og gutten min er 10,5 mnd. Alt er vanlig, tror jeg. Jeg brukte ikke p-piller.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...