RosaPåBall Skrevet 17. april 2007 #1 Skrevet 17. april 2007 synes det er helt grusomt og navnevalg er blitt en stor belastning. Klarer ikke å se " skogen for bare trær" og både jeg og pappaen strever voldsomt med å finne riktig navn. Er Hermine for sært??? Stygt eller pent???? Ønsker MANGE tilbakemeldinger. Dåp er booket og det begynner å haste..... Andre alternativ er Hedda eller Nora.
prebs Skrevet 17. april 2007 #2 Skrevet 17. april 2007 Hedda og Nora er knallfine! Kan dere ikke ta et av dem hvis dere begge liker dem? Hermine er også ganske fint,men er ikke så glad i det... Lykke til.
Anonym bruker Skrevet 17. april 2007 #3 Skrevet 17. april 2007 Synes Hermine er nydelig. Min lille jente på 3 år heter det og vi får masse positive tilbakemeldinger på navnet. Gå for det! :-)
Vannmann35 Skrevet 17. april 2007 #4 Skrevet 17. april 2007 Jeg ville gått for Hermine tror jeg - synes det er søtt. Liker også godt Nora, men det er veldig poppis. Hedda kan jeg styre meg for.
LilleBitteliten Skrevet 17. april 2007 #5 Skrevet 17. april 2007 Hermine er så utrolig vakkert og nydelig!! Ville uten tvil valgt det! Nora er også et vakkert navn, bare synn det er så populært for tiden. Hedda er også et skjønt og koselig navn, men Hermine kommer på førsteplass! Det er ganske lite brukt også ..
Synnøve_Solbakken Skrevet 17. april 2007 #6 Skrevet 17. april 2007 Hermine er knallflott! Liker Hedda også, men ikke så glad i Nora.
Kaosmamma' n Skrevet 17. april 2007 #7 Skrevet 17. april 2007 Helene, Christina og Katarina er fine navn.
StorkeMammaen Skrevet 17. april 2007 #8 Skrevet 17. april 2007 Hermine syns jeg ikke r noe fint. Hedda er kjempe flott, altrnativt: Hedvig Nora er også pent, men MYE brukt. Hva med Lilja? eller Emine? Eline?
RosaPåBall Skrevet 18. april 2007 Forfatter #9 Skrevet 18. april 2007 Er søren meg helt rørt jeg.....Følte meg veldig alene om å like Hermine-navnet. Er så glad for å høre at det er andre også som liker navnet. Flere som skjønner følelsen av å være fullstendig forvirret og ikke klare å ta et valg???
Gjest Skrevet 18. april 2007 #10 Skrevet 18. april 2007 Hermine er ikke sært i det hele tatt, i alle fall ikke når Potter har gjort navnet aktuelt igjen. Nora er pent, men er litt lei det. Hedda også, ikke fullt så vanlig vel.
Anonym bruker Skrevet 18. april 2007 #11 Skrevet 18. april 2007 Hermine er kjempefint, søtt, og samtidig stødig og tøft! Go for it!
Gjest Skrevet 18. april 2007 #12 Skrevet 18. april 2007 Hva med Nora Hermine da? Hvis dere vil bruke begge. Alle tre navnene du nevner er fine, bare "go for it"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå