Januar 2010 <3 Skrevet 17. april 2007 #1 Skrevet 17. april 2007 Er u uke 38 nå, 14 dager til termin. Hadde bitte litt blankt slim i truseinnlegget i dag tildlig... Ligger nå på sofaen med takvise smerter i ryggen, og den ene siden av magen.... sida likeom..... Noen som vet hva dette kan være?
VinterSol+2 Skrevet 17. april 2007 #2 Skrevet 17. april 2007 tja, kan ikke være at det begynner så smått da? litt slim er jo ikke slimpropp (som du visstnok ikke kan ta feil av) men kan jo være et forhåndsvarsel? ;-)
~~¤April baby¤~~ Skrevet 17. april 2007 #3 Skrevet 17. april 2007 Det beste er å ringe føden å høre med de.
Januar 2010 <3 Skrevet 17. april 2007 Forfatter #4 Skrevet 17. april 2007 får se det ann litt.... har lang vei til føden så vil ikke kjøre frem og tilbake dit uten grunn. er d rier, så blir det vel værre etter hvert. Var nesten slik krampevondt liksom...( som blindtarnbetn, eller gallestein)
VinterSol+2 Skrevet 17. april 2007 #5 Skrevet 17. april 2007 hm. siden det er på siden/i ryggen er det jo i tilfelle nærliggende å tenke på UVI da, men jeg vet ikke om det stemmer med at det er takvist? Å ringe dem skader jo ikke da, høre hva de sier, lissom.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå