Mams til Ronja har fått Aurora Skrevet 13. april 2007 #1 Skrevet 13. april 2007 Jeg har ikke det... Ser ut likeens som før jeg ble gravid, gjorde det sist også. Kanskje bittelitt smalere bare, pga jeg ikke har lagt på meg.. Men har ikke fått fyldigere lepper osv. Enkelte kan man jo bare se ansiktet til, så ser man at vedkommende er gravid..
Mirakelungen Skrevet 13. april 2007 #2 Skrevet 13. april 2007 du ser jo deg sjøl hverdagt, vanskelig for deg å vurdere om du har fått gravid ansikt eller ei. Hva sier folk rundt deg?
_Mita_<3 Skrevet 13. april 2007 #3 Skrevet 13. april 2007 Det kalles å få "vann i ansiktet" ...el? hørt andre snakke om gravide ansikt, og da har man vann i kroppen.. ikke veit jeg... kusina mi har det.. å noen av de andre gravide vennene mine.. men jeg har ikke det:) sier alle andre da. men jeg syntes det.. hehe.. de andre syntes jeg heller har blitt tynnere rundt halsen og ansiktet.. men nei, syntes nesa mi har blitt litt brei..hehe
Mams til Ronja har fått Aurora Skrevet 13. april 2007 Forfatter #4 Skrevet 13. april 2007 Får høre det jeg har skrevet. At jeg har blitt smalere i ansiktet. Ingen som kan se på ansiktet mitt at jeg er gravid. Men kommer kanskje av at jeg ikke har særlig vann i kroppen..
mille80 Skrevet 13. april 2007 #5 Skrevet 13. april 2007 Selv synes jeg ikke det, men det er jo som noen over her skriver at jeg ser meg jo selv i speilet hver eneste dag. Men venner og til og med mamma har sagt at jeg har forandret meg veldig i ansiktet, at jeg har fått "fødeansikt".......
2 gutter og 1 jente Skrevet 13. april 2007 #6 Skrevet 13. april 2007 Jeg har nok faatt endel fyldigere lepper ja... Det har kommet de siste par ukene og det er vell ikke direkte uvanlig aa bli litt mere "hoven" mot slutten kanskje...?
ღMaria har TO prinsesserღ Skrevet 13. april 2007 #7 Skrevet 13. april 2007 samboer sier at leppene mine er fyldige og fine hvertfall..så regner meg at noe har forandret seg ja.
Nr-2-i-magen Skrevet 13. april 2007 #8 Skrevet 13. april 2007 jeg har kjempe gravid ansikt. Masse med vann i hele kroppen faktisk. Veldig plagsomt. klarer nesten ikke stå på føttene
EvyHO Skrevet 13. april 2007 #9 Skrevet 13. april 2007 Jeg har nese som går fra øre til øre og lepper som ville fått Angelina Jolie til å avgå i døden av misunnelse! :-D Ikke så mye vann i kroppen ellers... samlet seg i ansiktet kanskje??? :-)
Graviden/4.mann*har*født* Skrevet 13. april 2007 #10 Skrevet 13. april 2007 Jeg har fått dette "gravidansiktet" /"fødeansiktet"ja..særlig nå i det siste synes jeg, flere som har kommentert det oxo..."er nok ikke lenge til nå":) Fyldigere lepper, småhoven i hele ansiktet og litt konstant rødmossen i kinnene:) Har 15 dager til termin:)
IZ<3Marcus<3Leonora<3 Skrevet 13. april 2007 #11 Skrevet 13. april 2007 jeg har fått skikkelig fødeansikt. angelina joli lepper=) vil ikke miste de!!! elsker dem! ellers så har lissom ansiktet mitt blitt fyldigere, men jeg r kjempe fornøyd. føler meg faktisk ganske pen med det. forutenom at øya mine enstund var grå og triste, men i dag har jeg fått tilbake den blå fargen og gnisten er der. men kan være for at jeg vet jeg holder babyen min i løpet av neste uke=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå