mammatør Skrevet 13. april 2007 #1 Skrevet 13. april 2007 Var på kontroll og Helsesøster mente at gutten min har en favorittside. Er det hodeformen eller nakken de bekymrer seg for? Noen som vet? Tenker på hvordan jeg skal styre hvilken vei han ligger på magen..Nakken til andre siden eller hodet til andre siden.
Murmeline Skrevet 13. april 2007 #3 Skrevet 13. april 2007 Men henger ikke hodet og nakken sammen da? Forstår visst ikke spm ditt..
mammatør Skrevet 13. april 2007 Forfatter #4 Skrevet 13. april 2007 Han er visst litt flatere på den ene siden av skallen. Hodet er jo ganske mykt fortsatt, men jeg lurer på om det er det eller muligheter for skjevhet i nakken de er engstelige for:-)
Mamma_Til_Adine & Mille Skrevet 13. april 2007 #5 Skrevet 13. april 2007 Er nok hodeformen... Snuppa her lå alltid med hodet mot venstre når hun sov og sånn. Så hver kveld når hun hadde sovnet gikk vi inn og snudde hodet til høyre. Hodet hennes var ganske flatt på venstre side, men bare etter noen uker med snuing ble det mye bedre! Og nå er hodet helt perfekt
hallohallo- mor til 3 søte små Skrevet 13. april 2007 #6 Skrevet 13. april 2007 Jeg forstod det slik på helsesøster at det var styrken i nakken de tenkte på. Jeg sa at snuppa her stort sett ligger med hodet til samme side når hun sover, og da ga hun meg flere råd om hvordan jeg skulle få henne til å ligge med hodet andre veien også, slik at hun ikke skulle bli svakere i musklene til den siden. Men det kan jo godt være at jeg har misforstått litt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå