*Lykkelita*2barnsmor Skrevet 12. april 2007 #1 Skrevet 12. april 2007 Hvis vi hadde sex fredag og mandag, og jeg ikke har hatt EL før i dag (trodde kanskje den skulle vært i går, men er litt usikker siden jeg har fått litt utflod i dag), er det da fortsatt håp om å være gravid?
Frøya79 - dobbel glede :-) Skrevet 12. april 2007 #2 Skrevet 12. april 2007 Sædcellene lever fra ca 2-6 dager, alt ettersom, så dere er fortsatt med i spirejakten, selv om sjansen visstnok er ALLER størst dagen før og på selve EL-dagen. Lykke til iallefall!
*Lykkelita*2barnsmor Skrevet 12. april 2007 Forfatter #3 Skrevet 12. april 2007 Hmmm.... jeg får ikke opp svaret fra Frøya79..... Noen som vet hvorfor?
2 tette - med flette Skrevet 12. april 2007 #4 Skrevet 12. april 2007 Sv: Spørsmål... håper noen kan svare....NYTT 18:52 12.04.2007 Sædcellene lever fra ca 2-6 dager, alt ettersom, så dere er fortsatt med i spirejakten, selv om sjansen visstnok er ALLER størst dagen før og på selve EL-dagen. Lykke til iallefall! Frøya79
*Lykkelita*2barnsmor Skrevet 12. april 2007 Forfatter #5 Skrevet 12. april 2007 Tusen takk begge to, nå kom det opp alt sammen :-D Takker for svar, og håper masse... og håper jeg slipper å bytte antibiotika til en som gir økt fare for abort... noe det dessverre ser ut til at jeg kanskje må :-( Vel, krysser fingre for meg selv jeg... :-)
kine 24.12.2007 Skrevet 12. april 2007 #6 Skrevet 12. april 2007 Jeg hadde kun sex på en mandag, og EL på torsdag. Nå sitter jeg her med en positiv test, så da må jeg vel si at det er mulig ) Lykke til!!!!
*Lykkelita*2barnsmor Skrevet 13. april 2007 Forfatter #7 Skrevet 13. april 2007 Ja, da er det bare å håpe litt ennå da, men som sagt er det store sjanser for at jeg må på en antibiotika som øker sjans for abort, så da er det vel ikke så farlig uansett denne mnd.. får satse på neste....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå