Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Sitter her og venter på at jeg skal ha min første behandling med modningsakupunktur. Er veldig spent og håper det virker slik det skal. Er i uke 39 nå... Skal fortelle mer når jeg kommer tilbake :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

fortell - fortell - jeg er VELDIG nysgjerrig på dette!!!

Lykke til`a

Skrevet

Jeg skal også på første behandling i dag, er bare 37+5 jeg, da. Men de mente visst at jeg var i seneste laget allikevel! Litt forskjellige typer akupunktur, tror jeg.

Skrevet

Ja, no kom jeg nettop inn hjem etter min første behandling med modningsakupunktur. Fikk nåler mellom i nærheten av stortoa, på fremsiden av leggen, på hendene, i øret og i hodet. Ble veldig avslappet under behandlingen (lå med nålene i 30 min) og merket at bebis ble mer aktiv. Akunpunktøren sa at det er hormon-nivået (progesteron) som kan bli påvirket under behandlingen. Skal ha neste behandling om 4 dager. Betalte 350 kroner og føler at det var verdt det. Er spent på om jeg merker noe mer i kveld. Noen sier at man får økt kynner-aktivitet etter hver behandling.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...