mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 11. april 2007 #1 Skrevet 11. april 2007 Eller ble du så brun at passbildet ikke stemte helt......... Lurer bare på hvordan du har hatt det..... Og hvis du ble veldig brun, kan du være snill å ta bort litt før Holmsbu???
Attpåklatten :-)™ Skrevet 11. april 2007 #2 Skrevet 11. april 2007 Ja hvor er du Karomamma??? Kanskje hun ble igjen i Spania!!!
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 12. april 2007 Forfatter #3 Skrevet 12. april 2007 Dytter opp en gang jeg.
Karomamma Skrevet 12. april 2007 #4 Skrevet 12. april 2007 Ship ohoi!!! Vi kom hjem fra Spania i går kveld Det har regnet omtrent hver dag i ferien, jeg har hatt på shorts en halv dag og sånn gikk no dagan... Mer info følger snart. Jeg kan ikke snikdibbe på jobb idag. Vi er midt oppi en fusjon og det er et ras av informasjonsaktiviteter, kickoffer, møter, pressemeldinger og jeg vet ikke hva. Måtte bare svare på innlegget, for det er jo såååå koselig å være etterspurt Så nå smiler jeg resten av dagen (eller det gjorde jeg i grunnen fra før av forresten.....) Håper dere har hatt en fin påske, alle sammen! Tjo hei!
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 12. april 2007 Forfatter #5 Skrevet 12. april 2007 Alle mann, alle!!!! Godt å se at alt er vel, vi snakkes.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå