Gå til innhold

I dag


mamma tiL 1stor+2små

Anbefalte innlegg

Skrevet

skal vi på babysvømming.Det er første gang og jeg er veldig spent på hvordan det er og hvordan lillegutt vil like det.Han elsker jo å bade,så jeg regner nok med at han vil like seg,men er jo litt dumt hvis han ikke gjør det,for det koster jo en del å delta på slike ting.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det går sikkert kjempefint....koooooose seg i vannet!

 

 

lykke til og god tur på babysvømming!

 

 

:-)

Skrevet

Babysvømming er topp, vi tok helt av med eldstejenta. Men pass på ørene hans slik at han ikke får ørebetennelse. Lykke til, gi oss en rapport på hvordan det gikk

Skrevet

Babysvømming pleier å være en vinner :-)) Kos dere masse!!

Skrevet

Thyra elsker det. Vi har tatt flere kurs nå. Vi er så heldig som har en prisbelønt mannlig kursleder. Han er opptatt av at det skal være gøy og at ungene skal etterhvert lære å svømme. Hvis ungene gråter, så står vi opp. Det skal være gøy og bade.

 

Nå så sitter hun på kanten, hopper i selv. Svømmer under vann gjennom en ring bla. Vi leker og synger.

 

Det blir sikkert kjempegøy. (Han anbefaller ikke dykking, da han sier det finns ingen hensikt og trekke dem ned under vann. Noen barn kan bli redde. Så vi svømmer)

 

Lykke til

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...