jubaloooo med to stk Skrevet 11. april 2007 #1 Skrevet 11. april 2007 ja da har jeg sett den berømte helten jenter. Har termin i dag og ingenting skjer så jeg ble strippet av legen min, og da jeg gikk på do etterpå kom den ut med et plopp. skvatt nesten. stod å myste nedi do og skjønte at dette var den berømte tingen. hehe. dagens høydepunkt!
maiprins Skrevet 11. april 2007 #2 Skrevet 11. april 2007 hei! var det mye blod? og mye slim? Bare er nysjerrig , du må ikke svare.......... He he, klart det var dagens høydepunkt!
jubaloooo med to stk Skrevet 11. april 2007 Forfatter #3 Skrevet 11. april 2007 ingenting! bare en smooth propp. tror den kjappet seg ut fordi legen tøyde litt. lite som tyder på fødsel her i gården foruten kynnere:-Dhehe. din da?
maiprins Skrevet 11. april 2007 #4 Skrevet 11. april 2007 hei igjen (det er meg - bare endret nicket mitt litt) jeg har ikke opplevd det med slimproppen enda jeg............... men venter spent...... hihi er bare i uke 32+6 så det skjer vel ikke enda for min del klem
jubaloooo med to stk Skrevet 11. april 2007 Forfatter #6 Skrevet 11. april 2007 eh...ut ifra det jeg så oppi doskåla så hadde den vel en utflodfarge-blank/hvit/gråaktig kanskje?hehe. mulig de kommer i ulike kolører da:-D
IZ<3Marcus<3Leonora<3 Skrevet 11. april 2007 #7 Skrevet 11. april 2007 grattis. heldig for deg at den datt i doskåla, for min lå i trusa. aldri brekt meg så ille. min var helt mørk mørk rød, nesten svart...ysj...å ekkelt...blæhh
jubaloooo med to stk Skrevet 11. april 2007 Forfatter #8 Skrevet 11. april 2007 lenge siden din kom da, IZ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå