Gjest Skrevet 11. april 2007 #1 Skrevet 11. april 2007 Vi har søkt om barnehageplass men ikke fått svar ennå - andre som har fått svar? Vi bor i Drammen?
Anonym bruker Skrevet 11. april 2007 #2 Skrevet 11. april 2007 uten å være helt sikker så tror jeg de som har fått plass har fått vite det nå.. kolega til min mann har fått vite og vi har ikke, annet enn ett avslag. bor i bergen så det kan jo variere..
Murmeline Skrevet 11. april 2007 #3 Skrevet 11. april 2007 Vi fikk hyggelig nei-brev før påske. GRrrrrrrrrrrrrrrr!!!
Sivalur Skrevet 11. april 2007 #4 Skrevet 11. april 2007 Bor i Oslo, har ikke fått noe brev, men vet at de som fikk plass i første opptak hadde svarfrist igår. Så derfor ringte jeg liksågodt bydelen igår og spurte, like greit å vite hvor langt bak på ventelisten man er havnet. Ring og spør så slipper du å gruble.
Anonym bruker Skrevet 11. april 2007 #5 Skrevet 11. april 2007 Vi fikk plass i nabokommunen, men siden vi egentlig ikke ønsker plass der og selv om vi ikke har hørt fra vår egen kommune (de har skrytt av full bhg-dekning), takket vi nei. Litt skummel avgjørelse, men i akkurat den bhgen vi fikk plass ville de ha 3 mnders betaling også om vi sa opp før bhg-start. Nå venter vi i spenning på svar fra vår kommune :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå