Gå til innhold

Ammebh fra sparkjøp


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har prøvd disse? Fornøyde?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde ett par stykker derfra sist gang. Synes de var helt ok. Men i dag var jeg på Kappahl å kjøpte meg ammebh. Kjempefin sort, en litt pynt på, og ikke minst bøyler! Kostet bare 150 kr, så var helt ok pris på den.

Skrevet

Jeg har kjøpt 6 stk av de til 79,- Finnes i baåde hvite og svarte, og er veldig fornøyd.

Skrevet

De er billige og helt ok, men det er ikke så mye "hold" i dem.. Jeg har kjøpt et par stykker til bruk på sykehuset, og den første tiden hvor puppene er litt ømme og produksjonen ikke har stabilisert seg enda. Til den tiden er de behagelige og fine.

 

Men det tar ikke mange ukene før du føler et behov for å friske deg opp litt i klesveien igjen, og da investrer du nok i noen nye ammebher med litt mer hold i også :-)

Skrevet

Åkei, kjekt å vite. Ser liksom ikke helt hvordan de ser ut på nettet, så kjekt å høre andres erfaringer. :)

 

Men gleeeeder meg til å friske meg opp med nye klær og slikt igjen. Føle meg som ei dame!! Skal til frisøren på torsdag. Juhu!! Det skal bli så godt!!:D

Skrevet

har hørt at ammebh med spiler (bøyler) kan hemme melkeproduksjonen, så det er kanskje lurest å spare den til man er nesten ferdig med å amme?

Skrevet

Hadde ammebh er med spiler sist gang og jeg. Og sinnsykt med melk, så det tror jeg ikke noe på

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...