Anonym bruker Skrevet 10. april 2007 #1 Skrevet 10. april 2007 Jeg lurer på om jeg har fått en liten soppinfeksjon. Det svir/klør under samleie, og litt ellers også, men ikke veldig mye. Er det greit å ta en behandling med Canesten, uten å rådføre seg med lege først, nå som jeg er gravid (uke 26)? Kan det være greit å vente noen dager for å se om det går over, eller er det best å komme seg igang med behandling så snart som mulig?
~La luna~ Skrevet 10. april 2007 #2 Skrevet 10. april 2007 Ja, du trenger ikke rådføre m lege, men du skal ikke bruke den applikatoren eller hva d er som følger m. De svarer godt på apoteket om du spør når du kjøper. Men jeg prøvde den canesten kremen for en stund siden, og er ikke skadelig å prøve selv om d skulle vise seg og ikke være sopp inf. Merker jo fort om d blir bedre
liin Skrevet 10. april 2007 #3 Skrevet 10. april 2007 Jeg tror ikke at det er farlig å ta en canestenkur. Av egen erfaring ville jeg ikke ventet, men startet kuren så fort som mulig; det går ikke over av seg selv. Jeg er veldig plaget med dette, har nesten bare opphold er par dager for mnd. Så jeg tror at for min del må jeg ta turen til legen.
linda87<3 Nathalie 5/9<3 Skrevet 10. april 2007 #4 Skrevet 10. april 2007 du kan visst bruke naturell yoghurt også..
Babyheaven OVERTID:( Skrevet 10. april 2007 #5 Skrevet 10. april 2007 Jeg er også plaget med dette drittet. Fikk resept på pevaryl vagitorer og krem nå,etter 4 kurer med canesten på 7 uker. Viktig at samboerne også behandler seg med krem,selv om de ikke er noe plaget med kløe og svie,ellers blir det bare ping pong effekt som gyn sa. Lykke til:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå