Anonym bruker Skrevet 9. april 2007 #1 Skrevet 9. april 2007 er 16+3 idag og har ikke fått mage , er det normalt? men jeg kjenner bobler noen ganger.mannen tror ikke at eg er gravid! hehehe
@nne p@ l@nne Skrevet 9. april 2007 #2 Skrevet 9. april 2007 Fikk ikke mage før i slutten av uke 19 jeg, men da kom den skikkelig også:-)
Hva skjer'a?♂ Skrevet 9. april 2007 #3 Skrevet 9. april 2007 Jeg er 21 pluss 4 og har først fått mage de siste dagene, tror det er helt normalt
Mamzen Skrevet 9. april 2007 #4 Skrevet 9. april 2007 Helt normalt! Når den kommer kommer den sikkert fort, om et par uker kansje? Det er veldig forskjellig fra pers til pers.
SokkeLaila Skrevet 9. april 2007 #5 Skrevet 9. april 2007 ..jeg er snart 18 uker -og har såvidt begynt å få mage den siste uken! Har blitt litt frustrert av å se alle de gode magene på nett -men er beroliget med at det er stor forskjell på oss! Vi får nok store fine, runde mager en dag vi også!
Kanutte og prinsen Skrevet 9. april 2007 #6 Skrevet 9. april 2007 Samme her - er i uke 19, og ingen som kan se at jeg er gravid!! (eller jeg og mannen ser forskjell uten klær da - men bruker alle mine vanlige klær enda, og venter utålmodig på kulemagen... blir jo nesten bekymret av dette, hehe. Meeen, alle sier dette er helt normalt, så vi kan nok ta det helt med ro begge to =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå