Singelmamma og banden Skrevet 6. april 2007 #1 Skrevet 6. april 2007 Jeg og minstejenta planlegger å ta en tur til Molde i morgen. Noen som vil møtes? Om jeg ikke føder i natt da... :-) Foreslår den nye cafe i 2.etg på roseby, og selvsagt før det stenger, noen som vet hvor lenge det er åpent i morgen? Er vel neppe vanlig lørdagsåpent... Vi er i Molde fra kl 10 tenker jeg.
Gjest Skrevet 6. april 2007 #2 Skrevet 6. april 2007 er oppe fra 10 til 16. skulle gjerne vært med men skal til midsund på middag, så blir knapp tid.. ta en dag senere også?
Singelmamma og banden Skrevet 6. april 2007 Forfatter #3 Skrevet 6. april 2007 Takk for opplysning om åpningstider :-) Jeg skal føde når som helst, eneste grunn til at jeg tar tur til molde er at de har jo fødeavd maks 10 min i ambulanse fra roseby.... ;-) Men drar gjerne på treff ved senere anledning også, blir jo hjemme nå :-)
Gjest Skrevet 6. april 2007 #4 Skrevet 6. april 2007 er ikke så langt unna føden nei håper vi kan treffes senere, er bare å si ifra når du er klar etter fødsel
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå