Anonym bruker Skrevet 6. april 2007 #1 Skrevet 6. april 2007 Hvor lenge bør man vente med å amme når man har drukket alkohol.. ?
NuttaMi*med 3 små:) Skrevet 6. april 2007 #2 Skrevet 6. april 2007 Det greieste er vel å tenke at om man kan kjøre bil er det også greit å amme. Det sa helsesøster hvertfall, best å være på den sikre siden.
Blomman Skrevet 6. april 2007 #4 Skrevet 6. april 2007 les påa mmehjelpen.no Men husk at sterkere alkohol enn vin og øl og evt fyll faktisk kan ødelegge utdrivningen for kortere/lenger tid - evt permanent.... Uten utdrivning sitter man med melkespreng de luxe og stor fare for brystbetennelse siden man ikke får ut melken.... Skriver ikke dette for å ikke unne noen litt alkohol, men man bør faktisk ikke overdrive og drikke mer enn 2-3 enheter alkohol under ammeperioden. Veldig dumt å gamble med både nåværende og evt senere amminger. Flerre her inne på forumet har opplevd dette. Det kan gå bra både en og flere ganger - men plutselig så skjer det.... les om det på kelymom.com - søk på alcohol
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå