Anonym bruker Skrevet 5. april 2007 #1 Skrevet 5. april 2007 ....etter å ha lest et par innlegg fra skravlesiden, der damer klager over hvor lite samboerne deres er engasjert i familie livet og barna deres. Og det verste er at dem drive å syte og klage uten å gjøre noe som helst med det. Det går utover helsa og barna, noe som er det viktigste, men dem har ikke "guts" til å ta hånd om problemet. Faren til barnet mitt er bare 22 år, men når jeg sammenligne han med de jeg har lest om, så er jeg overlykkelig for at han er sånn som han er, selv om vi ikke er sammen. Barnet mitt kunne ikke fått en bedre far. T.o.m brødrene mine og damene deres engasjere seg mer i livet til barnet mitt, enn det samboerne til disse damene gjør, selv om dem bor under samme tak. Jeg må si beklager til disse damene som føler seg truffet hvis dem leser dette innlegget, men jeg blir så sint og irritert at jeg bare må få det ut!! Damer....ta dere sammen og vis hvor sterke dere er. Gå fra disse mennene som tar livet deres så useriøse.
Tøvsjura *1 stor og 1 liten* Skrevet 5. april 2007 #2 Skrevet 5. april 2007 Jeg er helt enig, og plusset med å ha barn når man er singel er jo at når man skal finne en mann tar man en som bryr seg ;o)
3 blå Skrevet 5. april 2007 #3 Skrevet 5. april 2007 Jeg er glad jeg har en mann, men så er han til gjengjeld fantastisk også -selv om han ikke er faren til litjen...
Gjest Skrevet 5. april 2007 #4 Skrevet 5. april 2007 må si meg enig der ja:-)Vil heller være alene enn å ha mange av mennene dem skriver om!!
Anonym bruker Skrevet 5. april 2007 #5 Skrevet 5. april 2007 Jeg må også legge til at det gjelder seff. ikke alle da. Dere som har funnet en som faktisk bryr seg om dere og barnet deres, er bare kjempe bra!!!
Anonym bruker Skrevet 5. april 2007 #6 Skrevet 5. april 2007 Er helt enig. Jeg hadde det sånn, men fikk gjort noe med det, flyttet. For det tæret på forholdet. Så istedenfor å gå å irritere seg valgte jeg å bo alene, med gullet mitt.
Anonym bruker Skrevet 5. april 2007 #7 Skrevet 5. april 2007 er KJEMPE glad for at jeg ahr en mann. har vært kjempe heldig:-) han er en unik mann. vil heller ha en mann som bryr seg, er god og kjærlig enn å være alene. men all ære til dere alene foreldre, syns dere er flinke jeg:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå