Eggkoker'n Skrevet 3. april 2007 #1 Skrevet 3. april 2007 Er det dumt å lage en hjemmeside på forskudd...? - Mener en med icsi oppdateringer, selv om jeg ikke har begynt ennå...? - graviditet , mage osv ?
Ducchini Skrevet 4. april 2007 #2 Skrevet 4. april 2007 Nei, det synes jeg ikke Fks så kan du lage sv.skapsdagbok og bilder av magen Vi tok bilder av magen , men jeg angrer litt på at jeg ikke skrev dagbok Kos deg med hjemmesiden du :-D
englegutt/2prinsesser+spiren Skrevet 9. april 2007 #3 Skrevet 9. april 2007 om det er det du vil, så synes jeg du skal gjøre det jeg morsomt å lage hjemme side. jeg angrer litt på at jeg ikke gjorde det når jeg gikk med tulla!
venter 1til<3 Skrevet 13. april 2007 #4 Skrevet 13. april 2007 ikke noe dumt... æ prøver nu å lage noe:) www.cecilie-tom-rune.piczo.com
Eggkoker'n Skrevet 17. april 2007 Forfatter #5 Skrevet 17. april 2007 Mente at jeg skal begynne med icsi , så jeg er IKKE gravid ennå .... ( Kan jo teknisk sett tenke seg at jeg ikke blir det også...)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå