Gjest Skrevet 2. april 2007 #1 Skrevet 2. april 2007 en jente =) Alt så helt perfekt ut. Ble regnet til 26+6 istedenfor 17+6 så ny termin er 13. september. fikk masse fine bilder også =) lille jnta vår lå med beina over hodet og turnet =) det var rett før vi ikke fikk tatt alle mål men jeg var oppe og gikk litt så da snudde hun seg. Det var HELT klart at det var jente også - vi fikk et veldig godt innsyn rett bakfra med beina nedover =) Nå har jeg kjøpt litt rosa klær også =)
Fabelaktiv Skrevet 2. april 2007 #3 Skrevet 2. april 2007 litt av en justering.. nesten 10 uker - merket du ikke at du var gravid? Gratulerer forresten
Gjest Skrevet 2. april 2007 #4 Skrevet 2. april 2007 Joda trykket feil på tastaturet... hehe nei hadde jeg vært 9 uker mer tror jeg nok jeg hadde merket det. 16+6 er det =) hihi =)
Mammaen til Noah Aleksander Skrevet 2. april 2007 #6 Skrevet 2. april 2007 gratulere så mye..hadde vært heldig du da,hadde du vært 26+6 istedet for 16+6...hehe
Gjest Skrevet 2. april 2007 #7 Skrevet 2. april 2007 hehe, ja hadde det bare vært så vel... hehe men tror jeg hadde fått litt panikken da... Svigerinnen min ble gravid også, skulle liksom på tidlig UL fordi hun har så uregelmessige mensstruasjoner... Regnet med hun var rundt 7-8 uker på vei. Kom inn og var 17+0... Hihi=) så det ble ordinær UL istedenfor..
Mammaen til Noah Aleksander Skrevet 2. april 2007 #8 Skrevet 2. april 2007 hehe...litt av en overaskelse det da ja :-)
Har tre søte små Skrevet 2. april 2007 #9 Skrevet 2. april 2007 Da har vi samme termin da, foreløpig. Skal så seint på ul denne gangen, og er jo en viss mulighet for at terminen blir flyttet litt da...
Gjest Skrevet 2. april 2007 #10 Skrevet 2. april 2007 så kjekt =) ååå sitter og ser på bildene av jenta vår nå jeg =) hun er så pen atte =)
ღZalina med Robin og Isabelleღ Skrevet 2. april 2007 #11 Skrevet 2. april 2007 Var på den 13 mars.. alt var bare helt som det skulle og vi ble enige om at det kanskje ble en jente.. jordmor mente hun hadde sett om det ble gutt. Så det blir gaske så gøy.. lille gutt skal bli storebror til en liten prinsesse.. men jeg venter litt med og gå bananas i butikken hihi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå