Gjest Skrevet 30. mars 2007 #1 Skrevet 30. mars 2007 Jeg har tvillinger som sover dårlig og er urolig. mest på natta. jeg ammer og har et lite problem med det også. på morgenen ( mellom kl 5 - 12 ) har jeg rikelig med melk til og med litt til overs. men etter da blir d lite å dem tar mer hypping på puppen. føler det er for lite melk på dagen. er det noen med samme problem? skal jeg gi på flaske på dagen? dem er 2 månder nå og jeg for toppen 2 timers søvn mellom hver amme "økt". har min egen nedfryst morsmelk fra da jeg var på sykehuset å pumpet meg for melk. (mine tvillinger ble født i 33 savngerskaps uke.) hvordan gjør dere dette med rutiner? føler meg konstant trøtt:/ håper på svar:)
sarp m/ Niklas og Marius. Skrevet 30. mars 2007 #2 Skrevet 30. mars 2007 tror nok jeg hadde prøvd med litt flaske ved siden av ammingen. Er nok ikke helt fornøyde om det bare går to timer imellom.
**chrissy-the sweetest thing** Skrevet 7. april 2007 #3 Skrevet 7. april 2007 jeg har også samme problem nå-to dager som de har bedt om pupp nesten hver time....nå istad gav jeg etter å gav dem 80 ml mme hver rett etter amming som de slukte,det er nok et tegn på at melka jeg har enten ikke er nok eller at den ikke metter nok for nå sover de som steiner og ikke et lite pip fra dem(har skreker i et i to dager). prøv deg frem litt kanskje,jeg har pumpet litt nå og skal også prøve å kombinere så jeg slipper å slutte helt med ammingen-det er jo så koslig:-)skal gi tilbakemelding til deg når jeg ser hvordan de sover og va slags rutiner jeg får nå.håper ting er bedre med deg og tvillingene nå,da. hilsen meg og gutta
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå