Gjest Skrevet 30. mars 2007 #1 Skrevet 30. mars 2007 Sitter her med ryggvondt og litt svake menssmerter! Kan det være hodet som fester seg?? H*n har ligget med hodet ned de tre siste ukene..
Bebbies i magen Skrevet 30. mars 2007 #2 Skrevet 30. mars 2007 Jeg har hatt det litt sånn sist helg. På lørdag trodde jeg seriøst at noe startet for jeg fikk drit vondt. Men jeg var på kontroll hos jordmor i går, og da fikk jeg vite at hodet var festet. Dette har nok skjedd i helga da siden jeg har hatt så vondt og skikkelig mørbanka i bekkenet og symfysen. Ikke sikkert det er det med deg, men det var iallfall sånn med meg. Er du usikker så hadde jeg ringt jordmor og spurt. Jeg er forresten 31+1 i dag.
Gjest Skrevet 30. mars 2007 #3 Skrevet 30. mars 2007 Okei, nei.. Det er ikke vondt, bare ekkelt.. Jeg har vært plaget av mye kynnere, så jeg vet at det ikke er det.. Men men.. Jeg får legge meg og sove litt. er i skikkelig ræva form i dag..
MAMMA1 Skrevet 30. mars 2007 #4 Skrevet 30. mars 2007 Jeg har også vært i usedvanlig dårlig form i dag, pga minimal nattesøvn. Men har hatt de menssmertene du snakker om tidligere, ¨rundt samme tid tror jeg. Det er nok ingen tegn på noe som helst.
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 30. mars 2007 #5 Skrevet 30. mars 2007 Disse menssmertene er bare livmora som jobber til fødsel..Like vanlig og normalt som kynnere. Det er sjelden man kjenner hodet fester seg, fikk jeg beskjed om.
Bebbies i magen Skrevet 30. mars 2007 #6 Skrevet 30. mars 2007 Ja vel, det er nok litt forskjellig informasjon ute å går. For jeg fikk beskjed om at jeg helt klart hadde kjent det, fordi bekkenet mitt ble så mye verre i helga som var og at jeg følte at jeg ble helt mørbanka i fra symfysen og rundt.
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 30. mars 2007 #7 Skrevet 30. mars 2007 Jeg sa bare at det er sjelden man kan kjenne det da... Sier ikke at det ikke var det du kjente =) Men uansett er det jo mye forskjellig info ute å går, det gjelder jo nesten alt i sv.skapet.
@nita+Sebastian Skrevet 30. mars 2007 #8 Skrevet 30. mars 2007 Jeg var veldig plaget med dette i min uke 31, og på kontroll 31+6 fikk jeg beskjed om at hodet var festet. Tror bestemt dette har en sammenheng ja )
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 30. mars 2007 #9 Skrevet 30. mars 2007 Det trenger ikke ha noe sammenheng... Har hatt det slik de siste to ukene og hodet til babyen er ikke festet, var hos jm i går. (er 33+3)
Bergene Skrevet 30. mars 2007 #10 Skrevet 30. mars 2007 Nei tror ikke mensensmerter har noe med at hode fester seg eller ikke. Jeg har hatt mensensmerter innimellom siden uke 28, er 36 + 4 nå. Er vist ikke farlig sier jm.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå