Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Når kommer dette i gang etter at barnet er født? Får man det fra første måned? Og kommer det sammen med foreldrepengene? At alt kommer fra nav så man ikke ser hva som er foreldrepenger og hva som er barnetrygden.

 

Fødte for et par uker siden, og foreldrepengene er kommet, men lurer på om barnetrygden er "bakt" inn i dem?

 

Får alle også småbarnstillegg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du har sikker mange spørsmål, jeg ville ha tatt kontakt med nav. Men, jeg tror nok at barnetrygden kommer utenom, i slutten av måneden. Viss du er aleneforsørger har du rett på småbarnstillegg.

Skrevet

Du får brev med vedtak om barnetrygd fra nav. Jeg fikk baby i februar og får første utbetaling i april sto det i mitt vedtak. Og så må du oppgi kontonummer, så de kom nok ikke sammen med foreldrepengene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...