Anonym bruker Skrevet 26. mars 2007 #1 Skrevet 26. mars 2007 Har en sønn på snart 2 år.....og i dag har vi trøbbel med å få han i seng altså.....står og hopper og spretter, tuller og tøyser der inne.....kaster bamsen på gulvet og suttene i veggen....slik at vi må inn hele tiden.... Noen andre som merker at i dag er det ikke like lett å få lagt de.....tenker på overgangen til sommertid...............
MintCondition Skrevet 26. mars 2007 #2 Skrevet 26. mars 2007 Vi har ikke merket noen forskjell Guro er 15 mnd.
M by M Skrevet 26. mars 2007 #3 Skrevet 26. mars 2007 Mi er 20 mnd og både i går og i dag har hun vært vanskelig å få lagt. Hun sovnet for 15 min siden nå og hun pleier å sovne kl 19.. Håper det retter seg.
Amazed..♫ 01.02.2012 ♫ Skrevet 26. mars 2007 #4 Skrevet 26. mars 2007 Ja, lillemor har vert vrang to dager nå. At solen ikke er gått helt ned og står midt i mot vinduet hennes hjelper heller ikke på :-S Selv ikke når jeg hang foran mørke tepper for å skjerme for det. Håper det snart går seg til.
Anonym bruker Skrevet 26. mars 2007 #5 Skrevet 26. mars 2007 Vår llle gutt på 15 mnd sover uansett sommer eller vintertid han :)Alltid vært flink til å legge seg og å sove. Deilig det
mto2 Skrevet 27. mars 2007 #6 Skrevet 27. mars 2007 Jada, det merkast, men vi har ein strategi om å la han styre på til han sovnar utan å mase på han. Det går seg nok til. Merkar det jo sjølv også, er ikkje trøtt etter klokka, men etter den gamle døgnrytma. Barn som har veldig fast leggetid kan få ein litt lettare overgang ved å leggast eit kvarter tidlegare kvar dag i fire dagar i staden for ein time tidlegare over natta.
Lillegull,2 på jorden,1 engel Skrevet 27. mars 2007 #7 Skrevet 27. mars 2007 Har faktisk ikke merka noenting på Andreas, han har lagt seg til vanlig tid etter vi stilte klokka han.. Deilig.. Men første dagen etterpå våkna han veldig tidlig da... =)
brooklyn Skrevet 27. mars 2007 #8 Skrevet 27. mars 2007 søndag og mandag brukte han laaang tid på å sovne, i dag gikk det heldigvis noe bedre. Nå bare håper jeg at han fremdeles sover til kl er nesten syv og ikke våkner kl 6 igjen! De ti siste morgenene har vært himmelske!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå