mamma'n til Henrik Skrevet 25. mars 2007 #1 Skrevet 25. mars 2007 hei vi skal kjøpe oss bæremeis, men er usikker på hvilken type og merke.noen som har noen erfaringer med ulike typer og vil dele dette med meg?
mammaentiltrulte Skrevet 25. mars 2007 #2 Skrevet 25. mars 2007 hørt mye bra om den ergoselen er jo ikke akkurat en bæremeis, mer en bæresele, men kan brukes til 4 år tror jeg det stod. har akkuart bestilt den selv. kan jo lese mer og se bilde av den på babyslynga.no
mammsen06 Skrevet 25. mars 2007 #4 Skrevet 25. mars 2007 Vi har kjøpt Norheim. Littt rimeligere variant enn Bergans. Betalte 1299.- og da fikk vi med både "kalesje" og myggnetting på kjøpet. 2200.- kom Bergans på med det utstyret. KJempefornøgd med vår!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå