Gå til innhold

har nå hatt litt blod i urin i 3 uker.. flere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

første gangen jeg fikk det hadde jeg uvi (urinveisinfeksjon) fik behandling. blødde litt når jeg tisset men veldig lite.. stoppet opp men kom tilbake igjen etter kuren også.. nå har det vært opphold i noen dager men kom igjen i morres.. bittelitt rosa når jeg tisser.. er det noe å være redd for tror dere?..

 

flere med slike symptomer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

du bør levere en ny tisseprøve og be de om å dyrke prøven, slik at du får rett kur til rett infeksjon... evt bare for å bekrefte at du ikke har noen videre infeksjon..

Skrevet

Når man har hatt en urinveisinfeksjon er det vanlig å ta nye prøver 1.uke etter ferdig kur. Man føler seg bedre av tablettene, men man trenger ikke være kvitt det. Jeg ville gått innom legekontoret og få tatt nye prøver så fort som mulig. Litt kjedelig om det skulle utvikle seg til nyrebekkenbetennelse når du er gravid.

Skrevet

ja ringte legen nå.. hun skulle ringe tilbake.. blir vel sikkert så jeg drar dit idag eller i mårra. har egentlig time til henne på fredag men synes jeg har gått lenge nok nå.. takk for svar :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...