gullissn ** FØDEKLAR ** Skrevet 22. mars 2007 #1 Skrevet 22. mars 2007 om jeg skriver meg opp på ekstra vakter som egentli ikke er mine,får jeg da penger for dem om jeg blir sykemeldt????
Yrha Skrevet 22. mars 2007 #2 Skrevet 22. mars 2007 Nei, tror sykepenger blir regnet ut fra fast stillingsprosent. Dritt-regel for oss som jobber tilkalling!!
gullissn ** FØDEKLAR ** Skrevet 22. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 22. mars 2007 er det noen som er helt sikkre??
~Mirabell&Knerten~ Skrevet 22. mars 2007 #4 Skrevet 22. mars 2007 Jeg har en helgestilling som er fast samt litt ekstra-vakter her og der. Sånn som jeg har forstått det så får jeg kun penger for de faste vaktene dersom jeg blir sykmeldt. MEN, dersom man blir satt opp på vakter litt framover i tid, f.eks ved påske og sommerferie, og så plutselig blir sykmeldt etter at de vaktene er satt opp, da har du også krav på pengene for de vaktene.....Sånn har jeg forstått det i alle fall=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå