**My little Miss drama and I** Skrevet 21. mars 2007 #1 Skrevet 21. mars 2007 I de siste ukene har jeg hatt sånn at plutselig blir jeg kjempevarm og hodet blir liksom varmt helt ør-kjempe ekkelt!!!.. I dag våknet jeg klokka 06 ,med kjempevondt øverst i magen... kanskje det er luftsmerter ,men det med hodet er veldig plagsomt akkurat som et kjempe trykk inni hodet.. kan dette ha noen med sv forgiftning å gjøre eller?! takk på forhånd for svar;-)
Lykkekløver Skrevet 21. mars 2007 #3 Skrevet 21. mars 2007 Hei! Jeg vet ikke hva det kan være. Men synes du burde ringe legen og få deg en time. Husk at man blir oppmuntra til heller å ringe en gang for mye enn en gang for lite. Du får sikkert en akutttime i dag når du forteller du er høygravid. Lykke til:)
vår2007 Skrevet 21. mars 2007 #4 Skrevet 21. mars 2007 ville absolutt ringt legen/føden..trykk i hodet kan være tegn på at blodtrykket er steget/stiger og samtidig med vondt i magen kan d være tegn på sv forgiftning!!sjekk d!sv forgiftning kan utvikle seg i løpet ev timer.. Sikkert ikke d,men ikke vits i å ta sjangser.. lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå