Anonym bruker Skrevet 20. mars 2007 #1 Skrevet 20. mars 2007 ... og gruer meg sånn. Gutten min er nettopp blitt ettt år, og jeg har ikke vært borte fra hna en natt før. Jeg må gjennom jobben. Er så redd for at han skal bli redd og ikke forstå noen ting, og at han skal tro at mamma ikke kommer tilbake. Han har en utrolig pappa som vil greie jobben kjempebra. Noen som har vært ute for det samme?
Expat Skrevet 20. mars 2007 #2 Skrevet 20. mars 2007 Ja, og det gikk kjempebra! Det var veldig godt for pappa og baby, han fikk en helt annen tro på seg selv i papparollen.
*jaja* Skrevet 20. mars 2007 #3 Skrevet 20. mars 2007 Det går sikkert helt fint. Ute av syne, ute av sinn. Din sønn går det nok bra med, det er nok verre for mammaen tror jeg. Og pappaen klarer nok brasene fint! Anonym over her har jo ingen anelse! Overse slike idiotiske innlegg. Lykke til.
Fruktmos- 2 prinsesser:) Skrevet 20. mars 2007 #4 Skrevet 20. mars 2007 Det blir sikkert fint for pappaen og ungen å ha litt alenetid Det blir nok værst for deg. prøv å slapp av og nyt det og tenk på hvor deilig det blir å komme hjem igjen
Anonym bruker Skrevet 20. mars 2007 #6 Skrevet 20. mars 2007 Skjønner deg veldig godt ! Men reis med god samvittighet. Det går helt sikkert fint ! :-)
Anonym bruker Skrevet 21. mars 2007 #7 Skrevet 21. mars 2007 Jeg forstår deg godt jeg også, jeg hadde ikke sønnen min på overnatting før han var et år..men det gikk kjempefint. Han var veldig overlegen da han så meg dagen etter, syns det var litt morsomt jeg da:)
Gjest Skrevet 21. mars 2007 #8 Skrevet 21. mars 2007 Det går helt sikkert kjempe bra!!! Reis med god samvittighet. Jeg må innrømme at jeg ikke har vært borte fra min sønn en natt enda og han er 13 mnd.... Men får vel hive meg i det snart, vet jo at det kommer til å gå kjempe bra.
Anonym bruker Skrevet 21. mars 2007 #9 Skrevet 21. mars 2007 Nei kjære deg. Han kommer ikke til å reflektere stort over at du er borte. Tro meg. Det går så bra så...
Anonym bruker Skrevet 21. mars 2007 #11 Skrevet 21. mars 2007 Jeg takker for mange koselige og forståelsesfulle svar. Sitter faktisk igjen med en god følelse etter at dere tok dere tid til å svare meg på en ordentlig måte. Litt trist at det er noen her inne som bare skal dra folk ned, men godt å se at de fleste er hyggelige.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå