Gjest Skrevet 19. mars 2007 #1 Skrevet 19. mars 2007 Hm.. ser det står " 1pp".. prøver dere på en liten en igjen? Tøft gjort syns jeg! =) Lykke til da!! Hm.. syns liksom Embla akkurat har blitt født jeg da.. så er ho 6 mnd alt!! tiden går!! Håper alt er bra med dere! Hvordan går det med famileforholdene? Husker du fortalte litt..
Gjest Skrevet 22. mars 2007 #2 Skrevet 22. mars 2007 Funnet! Vi prøver litt i allefall. Vil gjerne ha dem tett:) Hun er blitt så stor! Den lille babyen min er liksom ikke helt det lengre. Når det kommer til familien (hans:p) så er ting igrunn bedre, men det må jeg faktisk si at ikke er deres fortjeneste. Men når jeg kan velge så lar jeg være å ha kontakt med dem. De får være sære for seg selv:p Hehe... HVordan er det med dere? Vokser tassen fort?
Gjest Skrevet 22. mars 2007 #3 Skrevet 22. mars 2007 så kost da! Får jo mye glede av hverandre når de er såå tette! =) Her er det bra, ingen nr 2 enda!! hehe.. Mathias vokser fort.. begynner liksom å bli stor nå.. hehe Er syk nå da.. feber.. stakkars lille gutten min.. får helt vondt av han! ;( Håper han blir frisk snart! Godt å høre at ting er litt bedre med tanke på familien hans! Har du fortsatt hjemmeside? bilder av embla der?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå