MammaDilla Skrevet 18. mars 2007 #1 Skrevet 18. mars 2007 Vi må kjøpe caravelle fordi stasjonsvognen vår blir for liten til vogn og stor hund. I allefall hvis vi skal på ferie. Er det noen som har erfaring med maxicosi og caravelle? Ca 98/99 modell... Har hørt at basen ikke passer i de nyeste typene. Men hva med de som nærmer seg 10 år?
bobby - nr 2 i juli Skrevet 18. mars 2007 #2 Skrevet 18. mars 2007 Har ingen erfaring, men bare husk å teste om sikkerhetsselene også baki er lange nok for bilsetet. Vi har samme sete, og i vår bil (nissan) er det bare sikkerhetsselene framme som er lange nok.
MammaDilla Skrevet 18. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 18. mars 2007 Smart. Ja, det skal jeg sjekke. Tror vi bare må ta med basen og setet når vi skal se på bilen. Takk for tipset
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå