Gå til innhold

Venner i bryllupet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Synes det er litt komplisert dette med å innvitere venner til bryllupet? Har laget en gjesteliste med de vi har hatt kontakt med de siste årene. Har jo noen andre som vi hadde mye med å gjøre for 10 år siden også, men ikke hatt så mye med å gjort siste årene. Hva gjør dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi skal be de vennene vi har hatt mest kontakt med gjennom mange år.. Ikke f.eks venner fra skoletiden som vi ikke har kontakt med nå.. Dem kommer i kirken,men ikke på festen

Skrevet

Synes også det er vanskelig. Sambo har noen kompiser han gikk mye sammen med før, men som han har gått mindre og mindre sammen med de siste årene, og som han egentlig ikke ønsker å ha særlig kontakt med lengre. Føler de har vokst fra hverandre og har lite til felles. Kunne jo invitere disse for gammelt vennskaps skyld, men det blir liksom litt dumt... Så tror vi dropper de. Forventer jo ikke å bli invitert tilbake heller dersom de gifter seg en gang.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...